23. března 2017, Dopravní fakulta Jana Pernera

Začátek registrace týmů na místě v 8:00


Vyzkoušej své znalosti v praxi.

Zasoutěž si a vyhraj zajímavé ceny.

Pobav se při týmové spolupráci s přáteli.

Zaujmi svým výkonem firmy z praxe!


BBC, neboli Bridge Builder Contest, je stavitelskou soutěží tříčlenných týmů složených ze studentů Univerzity Pardubice, kterou pořádá studentská organizace IAESTE LC Pardubice. Tým musí postavit ze tří balíčků špejlí most, kterým překlene mezeru 75 cm mezi dvěma stoly. Na konci soutěže budou mosty zhodnoceny porotou po vzhledové stránce - originalita/design a poté zváženy a podrobeny zátěžové zkoušce. Most s nejlepším poměrem své hmotnosti ku nosnosti a s přihlédnutím k bodům za design vyhrává! Zkus to a vyhraj!

Přihlas se na druhý ročník stavitelské soutěže! Přesvědč kamarády a pojď do toho!

Stavitelská soutěž BBC má již první ročník na Univerzitě Pardubice úspěšně za sebou. Je tu další akademický rok a my jsme pro tebe nachystali nový ročník. Přijď a vyzkoušej si své nabyté znalosti v praxi a zaujmi svým výkonem třeba svého budoucího zaměstnavatele! Tak neváhej, sežeň tři kamarády a přihlas svůj tým. Účast na soutěži je zdarma a soutěžícím se může stát každý student nezávisle na ročníku.

IAESTE

IAESTE je mezinárodní organizace, která vznikla už v roce 1948 v Londýně. Tehdejší Československo bylo jedním ze zakládajících států. Zakladatelé věřili, že pokud mladí lidé dostanou šanci a příležitost pracovat společně, dokáží překonat mezilidské bariéry, které byly uměle vybudovány během druhé světové války.

Nyní je hlavním, ale ne jediným, cílem organizace pomoci mladým studentům při získávání odborné praxe v cizích zemích. Během své více jak šedesátileté historie se myšlenka rozšířila do více než 85 zemí po celém světě. Každý student vysoké školy s technickým zaměřením má jedinečnou možnost vyjet na několikaměsíční odbornou praxi. Jediné, co pro to musí udělat, je vybrat pro sebe tu pravou praxi a zúčastnit se pohovoru na své vysoké škole.

 

IAESTE ČR

V České republice působí IAESTE v současné době na osmi vysokých školách (Univerzita Pardubice, VUT v Brně, VŠB-TU v Ostravě, ČVUT v Praze, ZČU v Plzni, VŠCHT v Praze, UTB ve Zlíně a TU v Liberci).

Naše projekty

Staň se členem IAESTE!

Zaujaly tě tyto projekty a chtěl by ses stát členem IAESTE? Pak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na pardubice@iaeste.cz a domluvit se na spolupráci. Odměnou Ti bude nejen dobrý pocit, ale naučíš se také něco praktického a získáš spoustu zážitků a kamarádů po celém světě.