Bridge Builder Contest pro vysoké školy
Úterý, 19. března 2019

Registrace zde


Zápis týmů na místě v 8:00


Informace a hodnocení naleznete zde


Vyzkoušej své znalosti v praxi.

Zasoutěž si a vyhraj zajímavé ceny.

Pobav se při týmové spolupráci s přáteli.


BBC, neboli Bridge Builder Contest, je stavitelskou soutěží dvou, nebo tříčlenných týmů složených ze studentů VŠB-TUO, kterou pořádá studentská organizace IAESTE. Tým musí postavit most ze tří balíčků špejlí, kterým překlene 75 cm mezeru mezi dvěma stoly. Na konci dne budou mosty zhodnoceny porotou po vzhledové stránce - originalita / design a poté zváženy a podrobeny zátěžové zkoušce. Most s nejlepším poměrem své hmotnosti ku nosnosti a přihlédnutím k bodům za design vyhrává!

Odměny pro vítězné týmy

+ věcné ceny!

IAESTE

IAESTE je mezinárodní organizace, která vznikla už v roce 1948 v Londýně. Tehdejší Československo bylo jedním ze zakládajících států. Zakladatelé věřili, že pokud mladí lidé dostanou šanci a příležitost pracovat společně, dokáží překonat mezilidské bariéry, které byly uměle vybudovány během druhé světové války.

Nyní je hlavním, ale ne jediným, cílem organizace pomoci mladým studentům při získávání odborné praxe v cizích zemích. Během své více jak šedesátileté historie se myšlenka rozšířila do více než 85 zemí po celém světě. Každý student vysoké školy s technickým zaměřením má jedinečnou možnost vyjet na několikaměsíční odbornou praxi. Jediné, co pro to musí udělat, je vybrat pro sebe tu pravou praxi a zúčastnit se pohovoru na své vysoké škole.

 

IAESTE ČR

V České republice působí IAESTE v současné době na osmi vysokých školách (VŠB TU v Ostravě, VUT v Brně, ČVUT v Praze, ZČU v Plzni, VŠCHT v Praze, UTB ve Zlíně, TU v Liberci a nově na Univerzitě Pardubice).

Naše projekty

Staň se členem IAESTE!

Zaujaly tě tyto projekty a chtěl by ses stát členem IAESTE? Pak není nic jednoduššího než nás kontaktovat na vsb@iaeste.cz a domluvit se na spolupráci. Odměnou Ti bude nejen dobrý pocit, ale naučíš se také něco praktického a získáš spoustu zážitků a kamarádů po celém světě.