Kdo je organizátorem?

IAESTE je mezinárodní organizace, která vznikla už v roce 1948 v Londýně. Tehdejší Československo bylo jedním ze zakládajících států. Zakladatelé věřili, že pokud mladí lidé dostanou šanci a příležitost pracovat společně, dokáží překonat mezilidské bariéry, které byly uměle vybudovány během druhé světové války.

Naším hlavním, ale ne jediným, cílem organizace je pomoci mladým studentům při získávání odborné praxe v cizích zemích formou stáže. Během své více jak sedmdesátipětileté historie se myšlenka rozšířila do více než 85 zemí po celém světě. Každý student vysoké školy s technickým zaměřením má s IAESTE jedinečnou možnost vyjet na několikaměsíční odbornou stáž ve svém oboru a záskat tak praxi pro své budoucí povolání..

S čím ti pomůžeme?

V prvé řadě pomáháme vysokoškoulkým studentům najít placenou stáž v zahraničí.  Dále ti pomůžeme nastartovat tvou kariéru na našem veletrhu pracovních příležitostí iKariéra. A to nejlepší na konec, staň se jedním z nás a rozvíjej své skills v partě otevřených lidí, kteří rádi cestují a zkouší nové věci.


Kde se uvidíme?

Fakulta stavební VUT v Brně

Veveří 331/93
Atrium budovy D3
602 00 Brno

IAESTE LC Brno

Purkyňova 93, blok B06
612 00 Brno

email: brno@iaeste.cz
web: www.iaeste.cz