1. února 2018 v 9:00, atrium budovy D3 Fakulty stavební

Začátek registrace týmů na místě v 8:00


Vyzkoušej své znalosti v praxi.

Zasoutěž si a vyhraj zajímavé ceny.

Pobav se při týmové spolupráci s přáteli.


BBC, neboli Bridge Builder Contest, je stavitelskou soutěží tříčlenných týmů složených ze studentů středních škol, kterou pořádá studentská organizace IAESTE ve spolupráci s Fakultou stavební VUT
v Brně. Tým musí postavit most ze dvou balíčků špejlí, kterým překlene 75 cm mezeru mezi dvěma stoly. Na konci dne budou mosty zhodnoceny porotou po vzhledové stránce - originalita/design, poté zváženy a podrobeny zátěžové zkoušce. Most s nejlepším poměrem své hmotnosti a nosnosti a s přihlédnutím k bodům za design vyhrává! Zkus to a vyhraj!


Přihlas se do třetího ročníku stavitelské soutěže Bridge Builder Contest! Přesvědč kamarády a pojď do toho! Neváhej, sežeň dva další kamarády a přihlas svůj tým. Účast na soutěži je zdarma a soutěžícím se může stát každý žák nezávisle na ročníku. Přihlašování se uzavírá 14. 1. 2018 nebo po naplnění kapacity.

IAESTE

IAESTE je mezinárodní organizace, která vznikla už v roce 1948 v Londýně. Tehdejší Československo bylo jedním ze zakládajících států. Zakladatelé věřili, že pokud mladí lidé dostanou šanci a příležitost pracovat společně, dokáží překonat mezilidské bariéry, které byly uměle vybudovány během druhé světové války.

Nyní je hlavním, ale ne jediným, cílem organizace pomoci mladým studentům při získávání odborné praxe v cizích zemích. Během své více jak šedesátileté historie se myšlenka rozšířila do více než 85 zemí po celém světě. Každý student vysoké školy s technickým zaměřením má s IAESTE jedinečnou možnost vyjet na několikaměsíční odbornou praxi.

 

IAESTE ČR

V České republice působí IAESTE v současné době na osmi vysokých školách (VUT v Brně, VŠB TU v Ostravě, ČVUT v Praze, ZČU v Plzni, VŠCHT v Praze, UTB ve Zlíně, UPa v Pardubicích a TU v Liberci).

Naše projekty

Soutěž podpořili